ویژگی های سیتیزن اصل

ویژگی های سیتیزن اصل
امروزه در جهان برند های معتبر ساعت سازی وجود دارند که به عبارتی اسم در کرده اند و معروف شده اند و تولید کنندگان این برندها نیز با توجه به مشتری‌های زیادی که دارند هر روز سعی می‌کنند کیفیت محصول خود را بیشتر کرده و قیمت‌ها را رقابتی تر کنند.

برندفروشی و برندپوشی هر دو واژه‌هایی‌اند که امروزه در تمام دنیا چه تولیدکنندگان و چه مصرف‌کنندگان به دنبال آن هستند متاسفانه فروشندگان برای فروش بیشتر و مصرف‌کنندگان به دلیل شیک‌پوشی به سراغ کالاهای غیر اصل می روند. یکی از اتفاقات ناخوشایند که به صورت هشداردهنده‌ای در ایران در حال رشد بوده توزیـع و مصـرف کالاهـای جعلـی برندهای معتبر و لوکس است. 

 در این مقاله سعی بر آن داریم تا اندکی اطلاعات شما را در باره برند سیتی زن بالا ببریم

سیتیزن شرکت سازنده ساعت های ژاپنی که در سال 1918 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت هایی است که تکنولوزی ساخت موتور ساعت را دارد. این تکنولوژی بسیار دقیق و سخت است و کمچانی ها معمولا اقدام به خرید آن می کنند نه تولید!!!

ساعت های سیتی زن اصل به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

ساعت های سیتیزن کوارتز ( باتری )

سری اقتصادی شرکت سیتیزن که با باتری کار می کند. برای کسانی طراحی شده که قدرت خرید بالایی را ندارند و به جز تعویض باتری نیاز به نگهداری خاصی ندارند.

ساعت های سیتیزن مکانیکی ( اتوماتیک )

سری میان رده که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. در این ساعت ها یک وزنه فلزی است که به موتور متصل است و به آسانی با حرکت دست می چرخد و انرژی مورد نیاز ساعت را تامین می کند.

ساعت های سیتیزن اکودرایو ( شارژ نوری )

تمرکز اصلی شرکت سیتیزن بر روی طراحی و تولید ساعت های خاص اکو درایو است. این ساعت های قادر به تبدیل نور های طبیعی و مصنوعی به انرژی را دارند ، در واقع این ساعت ها قادر هستند بدون نیاز به تعویض باتری تنها با در معرض گرفتن نور حداقل 6 ماه حتی در تاریکی کار کنند.

تشخیص سیتیزن اصل و غیر اصل

یکی از ساده ترین راه های تشخیص سیتی زن اصل از غیر اصل نگاه کردن به کیفیت ساخت محصول می باشد. بعضی از مدلها به قدری اختلاف کیفیت دارند که با بررسی ظاهری و نگاه کردن به فونت نوشتاری به سادگی قادر به تشخیص آن هستید.

تمامی ساعت های سیتیزن دارای شماره مدل هستند که به راحتی با سرچ در اینترنت میتوانید مدل رو در سایت های اصلی ببینید.

تمامی ساعت های سیتیزن دارای دفترچه گارانتی می باشند که فروشنده موظف به یادداشت سریال های ساعت در آن می باشد.

در سیتیزن های اکودرایو یک دفترچه راهنما ( نحوه تنظیمات و شارژ ساعت ) همراه با یک کارت گارانتی بابت خدمات جهانی ساعت نیز موجود است که در آن سریال ساعت درج می شود. توچه داشته باشید که سریال درج شده متعلق به ساعت شما می باشد.

شماره درج شده پشت درب ساعت شما اعدادی 10 تا 11 رقمی هستند

شماره درچ شده پشت درب ساعت به ویژگی های ساعت بستگی دارد و برای هر ساعت در جایی متفاوت است.

تصاویر برای توضیح ممکن است در ساعت شما متفاوت باشد و شماره پشت درب ساعت شما در جای دیگر مهر شده باشد.

 

نظرات
    ارسال نظر