امواج ماهواره ای

زمان دقیق در هر جای دنیا با ساعت های ماهواره ای سیتیزن

سیستم ایده آل برای زمان سنجی دقیق چیست؟

امواج ماهواره ای GPS ، یک فناوری منحصر به فرد در ساعت های سیتیزن که داده های موقعیت و سیگنال زمانی را از ماهواره های GPS در حال گردش دریافت می کنند تا به طور خودکار ساعت و تاریخ شما تنظیم شود.

از آنجایی که ساعت های ماهواره ای از تکنولوژی اکودرایو (شارژ نوری) استفاده می کنند امواج GPS زمان دقیق تری را در اختیار شما قرار می دهد.

در هر کجای دنیا که باشی تا زمانی که آسمان باز بالای سر دارید با سیتیزن ماهواره ای به زمان دقیق دسترسی دارید.

*GPS مخفف سیستم موقعیت یاب جهانی است*

پوشش کل زمین با ساعت های سیتیزن ماهواره ای

ساعت های Satellite Wave GPS در 38 منطقه زمانی جهان پوشش دارد. *داده های موقعیت و سیگنال زمان را از ماهواره های GPS دریافت می کند*

چرخش به دور زمین در ارتفاع 20000 کیلومتری برای نمایش صحیح برای مکان دقیق شما ، هرکجا که هستید. در صحرا ، روی یک کوه برفی ، یا بیرون از دریا می توانید زمان فعلی درست را برای آن مکان دریافت می کنید.

*پوشش منطقه زمانی بسته به مدل ساعت دارد*

زمان دقیق هر چقدر هم دور سفر کنید

تصور کنید که در حال رانندگی در سراسر قاره ای مانند استرالیا یا ایالت متحده هستید که در آن باید از چندین منطقه زمانی عبور کنید. هر کجا که می روید ، امواج ماهواره ای GPS یا ماهواره های GPS همگام سازی می شود تا داده های موقعیت و سیگنال زمان را با فشار ساده یک دکمه دریافت کند. با استفاده از این داده ها برای تعیین اینکه در کدام منطقه زمانی هستید ، ساعت شما را روی زمان مناسب برای جایی که در آن لحظه هستید تنظیم می کند. حتی زمانی که از چندین منطقه زمانی عبور می کنید ، می توانید با اطمینان کامل به راه خود ادامه دهید که ساعت شما زمان محلی درست را نشان می دهد.

*دریافت موقعیت به 30 ثانیه زمان نیاز دارد*

هر زمانی که میخواهید با ساعت های ماهواره ای سیتیزن زمان دقیق رو دریافت کنید

همه مدل های سیتیزن امواج ماهواره ای GPS ، زمان را با دقت بالای 5+- ثانیه در ماه نشان می دهند . مدلها تمایل شرکت CITIZEN را برای ارائه زمان دقیق بدون نیاز به تنظیم ابراز می کنند. در واقع ، CITIZEN اولین شرکت ساعت سازی در جهان بود که به دریافت سیگنال زمان با سرعت 3 ثانیه دست یافت. هیچ چیز به اندازه هیجان اتصال با ماهواره های GPS برای همگام سازی با زمان صحیح نیست.

*در سال 2015 ، شرکت سیتیزن اولین بار در جهان بود که زمان دریافت یک ساعت ماهواره ای GPS با انرژی نور را به سه ثانیه رساند*

فناوری دریافت سیگنال ماهواره ای در ساعت سیتیزن

این فناوری داده های موقعیت و سیگنال زمانی را از ماهواره های GPS که در ارتفاع 20000 کیلومتری به دور زمین می چرخند را می گیرد تا به طور خودکار زمان و تاریخ ساعت شما را تصحیح کند. برای همگام سازی ساعت خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیرون از خانه بروید ، جایی که هیچ ساختمان یا درختی مانع سیگنال های ماهواره ای نباشد ، صفحه ساعت خود را به سمت آسمان بگیرید و عملیات دستی را انجام دهید.

ساعت سازی سیتیزن در تعقیب سرعتی بیشتر

امکان دریافت سیگنال زمان و نمایش سریع زمان دقیق برای یک کشور یا منطقه خاص یک مزیت واضح از نظر راحتی برای مشتریان است.

شرکت CITIZEN هرگز دست از آزمایش برای دستیابی به سرعت بیشتر بر نمی دارد.

الگوریتم اختصاصی سیتیزن

ما در سیتیزن هزاران برنامه را نوشتیم ، آزمایش و اصلاح کردیم تا یک الگوریتم اختصاصی برای دریافت سریع سیگنال ایجاد کنیم. به لطف این الگوریتم  است که ما میتوانیم اولین نفری باشیم که به سریعترین سرعت دریافت سیگنال ماهواره GPS در جهان دست پیدا می کند.

*در سال 2015 شرکت سیتیزن یک رکورد جهانی را برای ساعت ماهواره ای GPS با انرژی نور به دست آورد*

موتور پر سرعت سیتیزن

ساعت های ما دارای یک موتور پر سرعت هستند تا عقربه های ساعت را به سرعت بر اساس داده های سیگنال زمان گرفته شده از ماهواره های GPS به موقعیت صحیح حرکت دهد.

2000s

زمان سنجی دقیق برای مردم در همه جا

"ما میخواهیم زمان دقیقی را در اختیار هرچه بیشتر مردم در سراسر جهان قرار دهیم"

این تفکری بود که الهام بخش ما برای شروع توسعه امواج ماهواره ای GPS بود. زمانی که تحقیق و توسعه خود را آغاز کردیم ، تراشه های GPS برای دریافت سیگنال های زمانی پر سرعت وجود نداشتند ، بنابر این مجبور شدیم خودمان آنها را تولید کنیم. در واقع در حال ساختن آینده بودیم.

2011

اولین ساعت ماهواره ای دنیا با انرژی شارژ نوری

Eco-Drive SATELLITE WAVE اولین ساعت همگام ماهواره ای با انرژی نور در جهان ، پس از آزمایش های فراوان در سال 2011 عرضه شد. طراحی ساعت ماهواره GPS را به تصویر می کشد و تصاویری از ماهواره ها ، فضای بیرونی ، زمین ف خورشید و نور را تداعی می کند. این مدل تلفیقی از بهترین فناوری سیتیزن را نشان می دهد.

2014

تلاش های انجام شده برای سرعت بیشتر

برای شرکت ساعت سازی سیتیزن ، راحتی واقعی به این معنی است که مشتریانمان را قادر می سازیم تا اطلاعات زمانی را برای هر کشور یا منطقه ای که در آن هستند ، در سریعترین زمان ممکن به دست آورند و نمایش دهند. مدل Eco-Drive SATELLITE WAVE که در سال 2011 راه اندازی شد ، با انجام تحقیقات زیادی ، توانست سیگنال زمان را در حداقل زمان شش ثانیه به دست آورد.

Eco-Drive SATELLITE WAVE F100 که در سال 2014 معرفی شد ، به سرعت دریافت ماهواره ای به اندازه سه ثانیه دست یافت. با در اختیار قرار دادن هر یک از سه عقربه (ساعت شمار ، عقربه شمار و ثانیه) با موتور مستقل خود ، تنظیم زمان کاملا بدون استرس شد. این مدل در آن زمان نازک ترین ساعت ماهواره ای جهان بود.

عملکرد رو به بالای ساعت های GPS سیتیزن

در سال 2015 ، شرکت ساعت سازی سیتیزن مدلی را ساخت که میتوانست نه تنها سیگنالهای زمانی ، بلکه داده های موقعیت را نیز ثبت کند.

این ساعت Eco-Drive SATELLITE WAVE F900 بود ، یک ساعت چند منظوره ماهواره ای با انرژی نوری مه برای اولین بار در نمایشگاه بازل سال 2015 رونمایی شد. این ساعت مفاهیم سرعت و طراحی نازک را حتی بیشتر کرد تا از عملکرد GPS حداکثر بهره را ببرید. دارای موتوری است که می تواند عقربه ها را هم در جهت عقربه های ساعت و هم خلاف جهت بسیار سریع حرکت دهد و زمان دقیقی را برای مکان خاص شما ارائه دهد.

*این مدل نازکترین ساعت ماهواره ای جهان است*

"سیتیزن به تلاش خود برای زمان سنجی سریع تر و دقیق تر ادامه می دهد"

برای مشاهده جدیدترین محصولات ماهواره ای کلیک کنید

محصولات

*ترجمه و گردآوری در سیتیزن ایران*

نظرات